Serwis urządzeń agd w Jeleniej Górze - gdzie?

Serwis urządzeń agd w Jeleniej Górze - gdzie?

Witam. Moim przedmiotem zainteresowania stał się autoryzowany serwis Whirlpool.

Polecacie jakiś?

kluster

Posty: 14

 
Byłam w kropce, gdy przed samymi świętami moja pralka przestała działać. Wezwałam jednak wówczas mobilny serwis Whirlpool, któremu mogę tylko gorąco podziękować. Dzięki niemu udało mi się m.in. zrealizować wszystkie świąteczne porządki. Ponadto nie zapłaciłam przesadnie dużo.

Snaco

Posty: 25

 
Podejmując poruszony przez Was temat naprawy zmywarek w Jeleniej Górze mam niewielkie doświadczenie, bo tylko raz korzystałem z podobnych usług. Na szczęście serwisant w mgnieniu oka zdiagnozował problem i usunął go w zaledwie… 30 minut. Jestem pewien, że samodzielnie bym sobie i tak nie poradził :)

Piotr_21

Posty: 23

 
W sytuacji, gdy byłaby potrzebna Wam naprawa pralek w Jeleniej Górze to mogę polecić bez dwóch http://whirlpoolserwis.pl. Zadzwoniłem do nich, szybko otrzymałem informację, kiedy pojawi się w moim domu serwisant. Nie mogę mieć także zastrzeżeń do czasu realizacji naprawy.

alibali55

Posty: 19

 
W mojej opinii każdy autoryzowany serwis Whirlpool winien sprostać Twoim wymaganiom. Nie na darmo nosi nazwę autoryzowanego, albowiem za poziom ich usług poświadcza sam producent sprzętu AGD.

Nie wydaje mi się, abyś mógł mieć z nim jakiekolwiek problemy :)

Anonim.KuBa

Posty: 24

 
Gdy chodzi o serwis urządzeń AGD w Jeleniej Górze to mam z nim przede wszystkim miłe doświadczenia, bowiem miałem okazję korzystać z usług jednej firmy. Nie rozczarowała mnie, a jej poziom usług sprostał moim sporym oczekiwaniom. Widzę, iż Wy z kolei macie mieszane uczucia, więc być może trafiliście na kiepskie serwisy w naszym mieście :)

Abnesis

Posty: 14

 
W przeszłości odwiedził mnie autoryzowany serwis Whirlpool, gdy moja pralka przestała działać. Z mojej perspektywy wszystko przebiegło bardzo sprawnie, bowiem prędko przywrócili mój sprzęt AGD do sprawności. Na szczęście obowiązywała jeszcze gwarancja, gdyż w przeciwnym wypadku musiałbym ponieść pewnie dość ogromne koszty naprawy :)

rrraszka

Posty: 20