kalkulator BMI, szukam !

kalkulator BMI, szukam !

Korzystacie z kalkulatora biegowego? Zastanawiam się czy można polegać na tych wyliczeniach? Gdzie mogę znaleźć wiarygodny kalkulator, który wskaże stosowne wartości?

MBsmoke

Posty: 1

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za niesłychanie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Niekiedy jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt sporo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

memrys2

Posty: 13

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

sgemino

Posty: 11

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa niezwykle dobrze. Polecam sobie zbadać taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Yuri20

Posty: 3

 
Takie kalkulatory można odszukać przez Internet. Nie zajmuje to dużo czasu, zatem należałoby sprawdzić swoją wagę. Wówczas wiemy jak mnóstwo pracy nas czeka nad sobą.

Bhapo

Posty: 6

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

pawel253

Posty: 2

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

tadekw7

Posty: 19

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

ewu1u01

Posty: 2

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, natomiast cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a potem jest już o sporo, sporo z trudem.

Olekk

Posty: 3