ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

Czuje się samotny i nie wiem, co zrobić? Może zacząć korzystać z ogłoszeń kobiet, które są w internecie? Sam już nie wiem.

klakla09

Posty: 1

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Odnajdziecie tutaj dużo ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z którą będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem faktycznie zadowolony.

Grabow12

Posty: 3

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, ale u nas to często temat tabu, dlatego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

qquios

Posty: 4

 
Jestem w szoku ile kobiet, mężczyzn i par szuka kogoś do towarzystwa. Widziałem tylko kilka ogłoszeń towarzyskich, a już znalazłem takie osoby, z którymi chętnie bym się spotkał. Jeśli znajdę czas to na pewno tak zrobię.

rohnop37

Posty: 19

 
Jestem w szoku ile kobiet, mężczyzn i par szuka kogoś do towarzystwa. Widziałem tylko kilka ogłoszeń towarzyskich, a już odnalazłem takie osoby, z którymi chętnie bym się spotkał. Jeśli znajdę czas to na pewno tak zrobię.

saradonin

Posty: 8

 
Jeżeli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, albowiem można bezproblemowo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, jaka mi się najniezwyklej podoba.

TomekK

Posty: 2

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Jasio234

Posty: 3