lombard warszawa, szukam

lombard warszawa, szukam

Chce zastawić trochę sprzętu elektronicznego i poszukuję lombardu w Warszawie, który ma niesłychanie porządne stawki. Nie chcę tego sprzedawać tylko zastawić. Jeśli znacie kogoś, kto jest godny zaufania to dajcie mi namiary na taki lombard.

dermawer

Posty: 1

 
Widziałem gdzieś skup złota w Warszawie, który miał lepsze stawki za gram niż niejeden jubiler. Znajoma właśnie tam sprzedała swoje pierścionki, bo wyszły z mody i tylko leżały, a złoto teraz naprawdę bardzo drogie.

Agaaa56

Posty: 8

 
Można znaleźć w Internecie jakieś najbliższe lombardy na Bemowie i wtedy będzie wiadomo, kogo wybrać. Taki lepszy lombard ma cennik i wiemy, czego się spodziewać. Wtedy nie trzeba dzwonić do każdego z zapytaniem jak ma taka współpraca wyglądać.

Anno Domini

Posty: 4

 
Lombardy cały czas są popularne, bo niestety, ale każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Oni udzielają dobrych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, ale z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na lepsze dla mnie.

Black_Riot 

Posty: 5

 
Lombardy cały czas są sławne, albowiem niestety, ale każdy z nas żąda pieniędzy. Oni udzielają porządnych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, ale z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na doskonalsze dla mnie.

namok

Posty: 3

 
Byłem w lombardzie w Warszawie, który ma tutaj ofertę https://lombardwroclawska.pl. Wszystko przebiegło niesłychanie dobrze i jestem rzeczywiście niesłychanie zaspokojony.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Widziałem gdzieś skup złota w Warszawie, który miał lepsze stawki za gram niż niejeden jubiler. Znajoma właśnie tam sprzedała własne pierścionki, albowiem wyszły z mody i tylko leżały, a złoto teraz rzeczywiście niesłychanie drogie.

mirekp2005

Posty: 3

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają bardzo idealne stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w jakiej nie chodziła i dostała bardzo dobrą cenę.

090913123

Posty: 3

 
Nigdy z usług lombardu nie korzystałem, ale z tego, co wiem to chętnych jest mnóstwo. Ludzie zastawiają praktycznie wszystko, co ma wartość dla lombardu. Może to być drobna rzecz, ale może to być również samochód albo dom. Lombard im droższy przedmiot tym chętniej go bierze. Na obecną chwilę nie żąda korzystać z takich usług.

hejjju

Posty: 6

 
Nigdy z usług lombardu nie korzystałem, ale z tego, co wiem to chętnych jest dużo. Ludzie zastawiają praktycznie wszystko, co ma wartość dla lombardu. Może to być drobna rzecz, ale może to być również samochód albo dom. Lombard im droższy przedmiot tym chętniej go bierze. Na obecną chwilę nie potrzebuje korzystać z takich usług.

Black_Riot

Posty: 4