Kora ogrodowa hurtem, jaka firma

Kora ogrodowa hurtem, jaka firma

Witajcie, chciałbym prosić was o poradę. Planuję urządzić ogród i nie mam żadnego pomysłu, co możecie poradzić?

Mnert67

Posty: 16

 
Hej, moja mama prosiła abym zapytała się was co sądzicie na temat kory sosnowej?

Będę wam bardzo wdzięczna za wasze szczere odpowiedzi gdyż chcę aby nasz ogródek wyglądał bardzo pięknie oraz aby był funkcjonalny. Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

noman1

Posty: 21

 
Witaj, jakiś rok robiłem małą rewolucję w ogrodzie, kora sosnowa to świetny wybór. Doskonale komponuje się z innymi elementami ogrodu. Kupiłem to wtedy w markecie, z tego co pamiętam cena była dość okazyjna.

Życzę powodzenia w dalszych działaniach.

tombruce

Posty: 28

 
Cześć, możecie mi powiedzieć czy kupno kory sosnowej jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów czy raczej nie? Będę wam ogromnie wdzięczna za szczere informacje, gdyż nie chcę wydać pieniędzy w tak zwane błoto.

Czekam z niecierpliwością.

Aga-lloch

Posty: 23

 
Hej, wiecie może coś na temat kory sosnowej?

Mam cel ozdobić sobie nią mój ogródek natomiast nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie. Będę wam ogromnie wdzięczna jeżeli się wypowiecie. Czekam na szczere informacje z niecierpliwością, ponieważ zależy mi na czasie.

Z góry serdecznie dziękuję i wszystkich gorąco pozdrawiam.

E-GOista

Posty: 22

 
Hej, możecie mi powiedzieć coś więcej na temat kory sosnowej? Mam zamiar ja kupić hurtem jednak jeszcze trochę się waham. Mogą wypowiedzieć się na dany temat te osoby, które posiadają w ogródkach dany produkt?

Będę niezmiernie wdzięczna. Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie informacje oraz pozdrawiam.

dzaman

Posty: 23

 
Cześć wszystkim,

niedawno też miałam problem ze znalezieniem odpowiedniej kory do ogrodu pod krzewy, jednak moja koleżanka podpowiedziała mi, że warto kupić korę sosnową w ilości hurtowej gdyż tak się opłaca, zrobiłam tak i jestem w stu procentach zadowolona.

Snaco

Posty: 25