Kora ogrodowa w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Kora ogrodowa w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Będę potrzebował licznej ilości kory sosnowej. Może znacie jakiegoś dobrego producenta, który ma wysokiej jakości korę. Zależy mi żeby była to czysta kora, bez domieszek. Jak gdzieś kupujecie i jesteście zadowoleni, dajcie namiary. Dzięki.

Nimert56

Posty: 9

 
W zeszłym roku kupowałem z tej hurtowni kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Sprzedają też w mniejszych ilościach, dla indywidualnych odbiorców. Jeśli chodzi o jakość, to jest naprawdę dobra. To kora prosto od producenta, dlatego tym bardziej polecam. Nie dosypują niczego, to rzetelna firma godna polecenia.

umberko3

Posty: 17

 
Też miałam ochotę polecić kilka wartościowych miejsc odnośnie producentów kory, ale widzę, że najważniejszy już się tu znalazł :)Bardzo dobrze, że go polecacie, bo dzięki niemu wreszcie podoba mi się pielęgnacja mojego ogrodu :)

Fanatyk

Posty: 23

 
No to niezmiernie dziękuję za nakaz. Przyda mi się w sezonie taka tania propozycja kory sosnowej workowanej. Zawsze poszukiwałem jakieś specjalnej ofert do ściółkowania, a tu wychodzi, że najlepsza jest zwykła kora.

vokalek

Posty: 11

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać duże ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą ilość, nawet małą. Polecam producenta, bo mi bardzo spasował.

Morchepl

Posty: 11

 
Jeżeli ten producent kory w Bydgoszczy zasługuje na uznanie, to skorzystam i naturalnie niezmiernie dziękuję za polecenie i opinię. Na rynku jest teraz ogromna ilość takich propozycji więc, jak się ktoś nie zna, to faktycznie trudno jest o rozeznanie. Jeszcze raz dziękuję.

Bienkus

Posty: 22

 
Jak podejmiesz długofalową współpracę, to myślę, iż nawet dadzą ci upust na stałe. Ja kupuję korę sosnową luzem i nieregularnie tak więc nie korzystam z promocji, lecz i tak nie jest drogo.

dobrawaa

Posty: 15