Borówka amerykańska wysoka

Borówka amerykańska wysoka

Jeżeli znacie jakiegoś dobrego, sprawdzonego producenta jodeł kaukaskich chodzi mi o sadzonki, to z góry dziękuję za polecenie. Fajnie byłoby, gdybyście podesłali jakieś konkretne opinie. Chodzi mi o sadzonki do ogrodu.

arko1916

Posty: 13

 
Boję się, że mogą się nie przyjąć. U mnie w ogrodzie nie jest akurat tak słonecznie, a orientowałam się, że sadzonki borówki amerykańskiej lubią słońce. Może spróbuję, ale nie chciałabym się zawieść :) Już raz popełniłam błąd i bardzo żałowałam decyzji.

Aga-lloch

Posty: 12

 
To adres do pewnego i sprawdzonego już przeze mnie gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_krzewy_drzewa_owocowe.php. Posiadają bardzo dużo odmian sadzonek drzew owocowych, nawet mniej znanych odmian, poza tym bardzo dobry kontakt i pomoc w założeniu plantacji, skup owoców.

ciopix

Posty: 8

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w przypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, ale sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bo będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

tadekw7

Posty: 15

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną niesłychanie wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

jajosz12

Posty: 14

 
W sklepach bywa rzeczywiście różnie, a już na pewno w marketach. Trafiłam na kiepskiej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, więc w tym roku będą nici z owoców. Planuję też właśnie znaleźć jakieś zaufane miejsce, gdzie będę mogła zakupić rzeczywiście dobrego gatunki sadzonki. Wolę już więcej zapłacić i mieć pewność, że są zdrowe.

Lupusx

Posty: 12

 
Nie wiem też co wybrać z sadzonek krzewów ozdobnych. Podoba mi się dużo, lecz nie wiem jak ma się to do moich warunków w ogrodzie, może lepiej będzie skontaktować się z jakimś specjalistą :)

alibaba45

Posty: 11

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej dużo owoców, niemniej jednak nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

Bialy_Wilk

Posty: 20