żywa choinka na święta, poleci ktoś ?

żywa choinka na święta, poleci ktoś ?

Cześć. Jakie kryteria powinienem wziąć pod uwagę wybierając sadzonki drzew owocowych? Zamierzamy realizować nieco większy zakup, więc chciałbym ograniczyć ryzyko pomyłki to absolutnego minimum.

derrr005

Posty: 7

 
W korzystnej cenie kupowałem sadzonki świerku srebrnego właśnie przez Internet. Uważam, iż kluczem do sukcesu jest odszukanie sprawdzonej hurtowni.

czerwińska

Posty: 10

 
Moim oczekiwaniom sprostała borówka amerykańska wysoka sadzonki, które nie kosztowały ponadprzeciętnie wiele. Być może zatem, iż zamówiłem je przez Internet.

Bezi22

Posty: 20

 
Nie płaciłem ponadprzeciętnie dużo za jagodę kamczacką sadzonki, która okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. W chwili obecnej mój ogród prezentuje się bardzo okazale, czego nie mogłem powiedzieć o nim w przeszłości. Polecam tą sadzonkę!

Rocka2

Posty: 6

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Wam świerk pospolity, który w moim wypadku sprawdził się jako krzew ozdobny. Muszę dodać, iż zamawiałem go hurtowo wraz ze znajomymi, więc cena sadzonek okazała się wówczas przede wszystkim znana.

Lupusx

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o krzewy ozdobne sadzonki od kilku lat zamawiam wyłącznie od tej hurtowni: http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Polecam ją!

v_vline

Posty: 14

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Wam świerk pospolity, który w moim wypadku sprawdził się jako krzew ozdobny. Muszę dodać, że zamawiałem go hurtowo wraz ze znajomymi, więc cena sadzonek okazała się wówczas szczególnie atrakcyjna.

Jasiaaa

Posty: 5