gabinet kosmetyczny w Krakowie, proszę o pomoc

gabinet kosmetyczny w Krakowie, proszę o pomoc

Chciałabym podreperować stan skóry na twarzy przy trądziku. Może polecacie jakiś konkretny zabieg i gabinet kosmetyczny w Krakowie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Franuś

Posty: 7

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Uważam, iż to niezwykle dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco mnóstwo profesjonalnych zabiegów.

propek1

Posty: 11

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Grabow12

Posty: 9

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry doświadczony sprzęt, zatem efekt jest po prostu wow.

gniewny5

Posty: 13

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę systematycznie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

Określ78

Posty: 19

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

jarossse

Posty: 12

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę rzeczywiście wyśmienitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, jaka naprawdę była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie rzeczywiście gwarantują pomoc. Nie ma tak, iż mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

lajkonik56

Posty: 8

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam systematycznie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

beata77

Posty: 8

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie niemniej jednak zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, iż są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Black_Riot

Posty: 14

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

zoferek

Posty: 9