Suknie ślubne Gdańsk

Suknie ślubne Gdańsk

Dzień dobry. Czy któraś z Was kupowała suknię ślubną w Gdańsku? Chciałabym poznać Wasze doświadczenia, aby nie powielać tych samych błędów.

pomodiii

Posty: 7

 
Odwiedziłam niedawno salon oferujący suknie ślubne w Trójmieście, choć moje wesele dopiero za 1,5 roku. Bardzo dobrze, że tak zrobiłam, bo na miejscu dowiedziałam się, że czas realizacji zamówienia może potrwać nawet 5 miesięcy. Z tego względu lepiej nie próbować zamawiać sukni pół roku przed planowaną datą wesela, aby uniknąć nerwówki.

Abnesis

Posty: 14

 
Moim sposobem na tanią suknię ślubną w Trójmieście było powierzenie zadania jej uszycia zaufanej krawcowej, z którą współpracowałam od wielu lat zlecając jej mniej lub bardziej ambitne poprawki. Wiedziałam, że potrafi ona szyć suknie ślubne, więc miałam pewność, iż także moja sprosta oczekiwaniom. Nie było inaczej, a wszystko przebiegło zgodnie z planem :)

E-GOista

Posty: 12

 
Niedawno czytałam o tym, że suknie ślubne w Trójmieście były dostępne ze zniżką, gdy podejmowało się decyzję o pozyskaniu w konkretnym terminie. Osobiście zalecam unikać takich promocji i kupowania sukni z olbrzymim wyprzedzeniem, bo zamiast ułatwienia może to być dla nas kłopot.

Wawa2014

Posty: 21

 
Nie chciałabym być w skórze kobiet, które szukają teraz taniej sukni ślubnej w Trójmieście. Nawet pomimo ograniczeń cenowych wybór jest przeogromny. Suknie mogą mieć różnorodny krój, wykorzystywać różnej jakości tkaniny, a także zostać w odpowiedni sposób ozdobione. W głowie może zakręcić się od zakresu możliwości.

zakk87

Posty: 19

 
Długo nie wiedziałam, gdzie znajdę najlepsze suknie ślubne w Gdańsku. Dopiero później koleżanka podsunęła mi link do strony salonu http://www.memolia-suknie.pl, którego propozycje od razu mi się spodobały. Byłam wręcz zachwycona niektórymi modelami sukni, jakie mogłam obejrzeć już następnego dnia w salonie. Zamówiłam jedną z nich, pozyskałam ją w terminie i satysfakcjonująco niskiej cenie. Polecam!

Marioleczka

Posty: 13

 
Moim zdaniem najrozsądniejszym terminem na rozpoczęcie poszukiwań idealnej sukni ślubnej jest około 8-12 miesięcy przed planowanym wydarzeniem. Wcześniej może się dużo zdarzyć: możesz przecież stracić lub zyskać na wadze (wiadomo, że to pierwsze jest bardziej pożądane). Odwiedzając salon sukni w celu zakupu jednej z nich trzeba mieć już mieć za sobą konkretne decyzje.

jajosz12

Posty: 14

 
Dla mnie najniezwyklej liczyło się to, aby wypożyczalnia sukien ślubnych była sprawdzona.

Na szczęście moja koleżanka brała ślub rok wcześniej i „przetestowała” usługi jednej z wypożyczalni. Idąc tym tropem wypytałam ją o wszystko i miałam pewność, iż wybór tej samej wypożyczalni będzie OK.

1983ar

Posty: 26

 
Moim zdaniem najrozsądniejszym terminem na rozpoczęcie poszukiwań idealnej sukni weselnej jest około 8-12 miesięcy przed planowanym wydarzeniem. Uprzednio może się mnóstwo zdarzyć: możesz przecież stracić lub zyskać na wadze (wiadomo, iż to pierwsze jest bardziej pożądane). Odwiedzając salon sukni w celu zakupu jednej z nich trzeba mieć już mieć za sobą konkretne decyzje.

ZABA0001

Posty: 15