Gdzie kupujecie produkty dla diabetyków?

Gdzie kupujecie produkty dla diabetyków?

Hej! Jestem z Krakowa i szukam sklepu w własnym pięknym mieście, który sprzedaje zdrową żywność. Pomożecie? Póki co kupowałem jedynie online, a jest to jednak droższa opcja, niż normalne zakupy bez dostawy.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Hallo! Witajcie:) Od kilku lat kupuję już praktycznie w 90 procentach w eko sklepach oraz nie wyobrażam sobie lepszej diety. Na nic nie choruję, czuję mnóstwo energii, samopoczucie mi się polepszyło, nawet jak ciśnienie wariuje to ja mam luz. Jest kilka fajnych sklepów eko w Kraku, lecz ja kupuję na ulicy Legendy w sklepie ekochatka.pl. Mają tam niesłychanie rozbudowany asortyment, a wszystko pochodzi od sprawdzonych producentów. Jest żywność bez cukru, jest też jedzenie bez glutenu, także dla każdego coś miłego.

Bialy_Wilk

Posty: 20

 
Cześć. Mógłbym Ci polecić mały sklepik przy ulicy Legendy w Krakowie. Kupuję tam od kilku miesięcy i jeszcze nie miałem powodu do narzekania, co mi się akurat częstokroć zdarza, bo mnóstwo potrzebuje :P Na stronie ekochatka.pl można zbadać co poprawnie sprzedają. Mają zdrowe chleby, zdrowe miody łatwo z lokalnych pasiek, zdrowe herbaty, jest jedzenie dla cukrzyków. Niezmiernie fajne miejsce.

Bezi22

Posty: 20

 
Mogę polecić sklep, który mamy w Krakowie przy ulicy Legendy. Można tam prosto trafić, tylko wypada pamiętać, iż wejście od ulicy Na Błonie:) Jak ktoś nie chce być osobiście, wolno zamówić online na ich stronce ekochatka.pl. Jest tam wiele rzeczy dla diabetyków, ale nie tylko. Oprócz żywności, polecam też ich produkty kosmetyczne oraz higieniczne. Jedynie sprawdzeni producenci, przystępne ceny. Pozdroofki!

korasek

Posty: 19

 
Powiem wam, iż też się poważnie zastanawiam nad tym, żeby zrobić rewolucję w kuchennych szafkach oraz lodówce ;) Już kilkanastu moich znajomych całkowicie przerzuciło się na zakupy w ekologicznych sklepach. Co jak co, niemniej jednak wątrobę ma się jedynie jedną oraz szkoda byłoby ją zmasakrować przedwcześnie niewłaściwą dietą. Mnie to blady strach oblatuje jak czytam skład różnych przysmaków w sklepach – wszędzie jedynie E oraz inne smakowitości:(

zoferek

Posty: 22

 
Parę mnie bawi to parcie na zdrowe jedzenie jakie obserwuję w narodzie. Najlepsze są te asy, jakie w istocie kochają otręby oraz inne płatki :P Jedzą to w ilościach słoniowych, natomiast potem mają problemy z zaparciami, bowiem zapominają, iż takie rzeczy trzeba popijać, bowiem zatkają trzewia. Wiedza na temat zdrowego żywienia w narodzie na nieszczęście mizerna. Powinni w szkołach o tym uczyć, zamiast o mitochondriach :P

arko1916

Posty: 20