Pomiary antropometryczne

Pomiary antropometryczne

Zacząłem ćwiczyć na siłowni. Znam techniki treningowe, ale jestem zupełnie zielony w diecie. Chciałbym budować masę mięśniową i jednocześnie redukować tkankę tłuszczową i przydałby mi się kontakt do dobrego dietetyka w Szczecinie.

BoGGo

Posty: 19

 
Możesz skorzystać z oferty Magdaleny Skowronek, ze strony dietica.szczecin.pl. Pani dietetyk działa na rynku w Szczecinie, a jej konsultacja jest naprawdę warta swojej ceny, bo masz u niej analizę składu ciała, dokładną interpretację, ocenę nawyków żywieniowych i wiele innych. Godzinka mija raz dwa. Zalecenia dietetyczne wykorzystasz na spokojnie długoterminowo.

Aga-lloch

Posty: 23

 
Mi dietetyk pomógł zbudować zdrową masę mięśniową :) Polecam osobę, z którą się dobrze czujesz i poprowadzi cię indywidualnie, przekazując faktyczną wiedzę. Chodzi o to, abyś w końcu sam zaczął układać jadłospis. W końcu do dietetyka nie będziesz całe życie chodzić :P

sethe

Posty: 14

 
Dietetyk to dobry wybór z kluczowego powodu, braku późniejszego efektu jojo, który mnie naprawdę dobijał.

12erBis

Posty: 14

 
Warto ogólnie przed wizytą u dietetyka zapisać swój codzienny jadłospis i zrobić profesjonalne badania krwi, dosłownie wszystko. Później w gabinecie nastąpi ich rzeczowa interpretacja, a to jednak pomaga dobrać właściwe makroskładniki w późniejszej diecie.

Animatedd

Posty: 19

 
Teraz ceny konsultacji wahają się w Szczecinie na poziomie 50 zł za około godzinę z pełną analizą ciała, nawyków żywieniowych, itp. O wiele lepsza inwestycja niż tracenie czasu na samodzielne zdobycie wiedzy, chociaż to nie zaszkodzi oczywiście :)

roudee

Posty: 30

 
Na pewno pomoże ci Magdalena Skowronek (dietica.szczecin.pl). Spotkałem ją kiedyś na konferencji naukowej dotyczącej zdrowego stylu żywienia. Miałem akurat trochę problemów z nadwagą, a po nieformalnej rozmowie przekonałem się, że może mi pomóc i faktycznie najpierw mnie prowadziła, a później sam się nauczyłem tworzenia wartościowego jadłospisu. Dobry kontakt, jak chcesz się faktycznie czegoś nauczyć i poznać lepiej własne ciało.

Anonim.KuBa

Posty: 21

 
Przygotuj się na to, że sama dieta to zaledwie 50% sukcesu. Trzeba dodać do tego systematyczny wysiłek fizyczny. Dopiero takie powiązanie gwarantuje sukces. Nie ma w żywieniu i odchudzaniu dróg na skróty.

Krzysio

Posty: 26

 
7 dni diety zamówisz tutaj dietica.szczecin.pl za 97 zł. Trudno o lepszą cenę, a dania są dobrane do twojego stylu życia. Skorzystałem i teraz na luzie samodzielnie gotuję, nie jest takie trudne, jak się na początku wydaje. Poza tym pani Magda jest fajną i rzeczową osobą, więc cię naprowadzi na właściwą drogę żywienia.

Appell

Posty: 22