Elektroniczny wniosek urlopowy gdzie znajdę?

Elektroniczny wniosek urlopowy gdzie znajdę?

Hej. Jak w waszych firmach sprawdzają się elektroniczne wnioski urlopowe?

Warto w nie zainwestować?

czerwiński

Posty: 12

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie należałoby od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

Czarek

Posty: 20

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma sporo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Oprócz tego program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

ZaNK3R

Posty: 19

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

roudee

Posty: 29

 
Tak, to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych wcześniej dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, że popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, bowiem program cały czas kontroluje wprowadzane przez nas dane i je dodaje.

szymon2626

Posty: 13

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

raj444

Posty: 25

 
Jeżeli poszukujecie program do rejestracji czasu pracy, to zachęcam do skorzystania z usług http://www.luminum.pl. Produkują oni wysokiej jakości pomocne oprogramowanie dla działów finansowych i organizacyjnych firm.

pawel253

Posty: 15

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Marioleczka

Posty: 13

 
Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

Snaco

Posty: 24

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

Dobre-czapunie

Posty: 22