szkolenia bhp katowice, jaka firma ?

szkolenia bhp katowice, jaka firma ?

Zastanawiam się czy bhp na śląsku jest przestrzegane niezwyklej niż w innych regionach? U was są kopalnie i praca niebezpieczna, wobec tego jestem ciekawy czy te szkolenia w ogóle się jakoś różnią od tych, jakie są chociażby na północy

Hinterrr

Posty: 2

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i pożądane byłoby się tam zgłosić. Są na wszystko niesłychanie dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

Strzała

Posty: 3

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

tutys00

Posty: 7

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

marcinmg

Posty: 10

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest niezmiernie sporo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

cinto

Posty: 27

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest bardzo nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

memrys2

Posty: 13

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

alibastek

Posty: 14

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bowiem poznaje ciekawe historie z życia osób, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają niezwykle sporo do powiedzenia. Według mnie super.

Hunka

Posty: 13

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

Alimer56

Posty: 6