podsłuch na telefon, gdzie ?

podsłuch na telefon, gdzie ?

Jaki podsłuch w telefonie polecacie? Wiem, iż teraz jest coraz więcej tego rodzaju oprogramowania na rynku. Chciałbym nabyć coś dyskretnego i nie ulega wątpliwości działającego bez zarzutu.

sgemino

Posty: 8

 
Myślałam o podsłuchu w telefonie syna, niemniej jednak mam obawy. Nie wiem, jakby zareagował, gdyby się dowiedział. Ciekawa jestem, jak dokładnie ta sprawa wygląda z punktu prawnego. Jak ktoś się orientuje, to może niech napisze. Będę spokojniejsza. Niezwykle dziękuję.

OjOjdzi45

Posty: 4

 
No właśnie o obsługę mi chodzi. Nie chcę zostać wyśmiana, ale może na przykład trudno poradzić sobie z takim oprogramowaniem. Nie chodzi mi o zainstalowanie, ale o samo użytkowanie. Jeżeli korzystacie z podsłuchu na telefon, to niezmiernie proszę napiszcie coś na temat korzystania z takiej aplikacji Jak to w praktyce wygląda?

frezzzer

Posty: 24

 
Dokładnie tak jest. Jeżeli chodzi o spyphone, to możesz wybrać sobie okres licencji. Trzeba poczytać dokładnie. Mnie zależało na chwilowym podsłuchu. Korzystałem poprzez kilka tygodni. Na dłuższą metę, pewnie oferują coś w dobrej cenie. Tak czy w przeciwnym razie, to wyborne rozwiązanie, a co ważne w pełni dyskretne :D

alek45

Posty: 6

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, lecz tak czy w przeciwnym wypadku , musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To wyśmienite narzędzie, jeśli chodzi o podsłuch. Myślę, że się zdecyduję. Już niezwykle dużo wiem na ten temat.

Ilot78

Posty: 10

 
https://spyphonesoft.pl/ to link do firmy, która ma świetne oprogramowanie Spyphone. To idealnie działający podsłuch. Poza najważniejszą funkcją, ma sporo innych, które się przydają na przykład robienie zdjęć otoczenia.

zoobok56

Posty: 20

 
Mnie odpowiada. Chyba zdecyduję się na taką możliwość, bo nie mam innego wyjścia. Pytanie teraz, ile mnie będzie takie oprogramowanie kosztowało. Może są jakieś opcje, jeśli chodzi o podsłuch na telefon, że na przykład jakiś pakiet testowy. Jak coś, to piszcie, dajcie znać.

kryzys

Posty: 10

 
Ciekawa jestem tych wszystkich opcji. Z tego, co czytałam na stronie to Spyphone jest chyba najlepszy. Mam nadzieję, że nie wyniesie mnie to sporo. Na razie chciałabym spróbować, sprawdzić, jak to wygląda w praktyce.

Kitas

Posty: 7