gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Hej. Znacie może jakiś dobry sklep internetowy oferujący szeroki wybór kosmetyków? Szukam preparatów pielęgnacyjnych, ale także olejków eterycznych. Polecicie coś sprawdzonego?

Nowe-Torby

Posty: 1

 
No właśnie produkty ropopochodne, jakieś zapełniacze z kosmetyków to trzeba koniecznie wyeliminować, bo problemy skórne tylko się pogłębią i to niezależnie od reszty składników aktywnych.

Kitas

Posty: 6

 
Stosuję masło kawowe https://e-naturalne.pl/pl/c/Masla/19 do regeneracji pleców głównie i okolic brzucha, gdzie miałam dość kiepskie rozstępy. Po rocznej terapii masłem widzę ogromną różnicę w wyglądzie skóry. Nawet w dotyku delikatniejsza, a rozstępy widać tylko pod kątem właściwie. Na plaży normalnie mogłabym się już pokazać.

Yhajuse

Posty: 3

 
Wyniki po kosmetykach naturalnych mam pozytywne i jest naprawdę inaczej od ropopochodnego składu, który zatyka pory.

Kidi

Posty: 8

 
Wzięłam od nich kiedyś krem nawilżający z mocznikiem to okazał się zaskakująco wydajny. Nie trzeba chodzić do salonów medycyny estetycznej, żeby stworzyć domowe SPA i to całkiem efektywne.

Aniusiaaa1

Posty: 7

 
Szukaj kosmetyków zgodnych zapachowo, bo to też czasami problem. Niektóre po prostu do siebie nie pasują.

kluska4

Posty: 5

 
Przejrzę na pewno i dziękuję za komentarz. Właśnie o coś takiego mi chodziło.

Sohinyh

Posty: 2

 
Zrezygnowałam w kosmetykach z alkoholu i od razu lepiej z twarzą. Polecam każdej kobiecie.

roudee

Posty: 3

 
Znam ten sklep od dawna. Niektóre grupy dermokosmetyków, jako pierwsi wpuszczali na rynek, jak jeszcze nikt nie wiedział, co to jest kosmetyk naturalny :)

Lupusx

Posty: 2